Hakkımızda

site image

Artı Kazan
Boyler İmalatı İnşaat Makina
San. ve Tic. Ltd. Şti.

Artı Kazan Ltd. Şti. Gaziantep’ten ulusal ve uluslararası ihracat yapan bir firma olarak Yerli Sermaye %100 Türk Malı ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine kavrayarak endüstriyel ısıtma uygulamaları için müşterilerimize yenilikçi çözümler sağlamak üzere kişileştirebilecekleri Boyler ve Kazan piyasalarına hizmet sunmaktadır.

Felsefemiz bizi pazarda önemli bir oyuncu ve proses endüstrisinde hesaba katılması gereken bir isim haline getirdi. Ürün kalitesinde mükemmellik ve satış sonrası servis hizmetlerinde mükemmellik için çalışıyoruz.

21 Yıllık sektör tecrübemizle Buhar Kazanı, Kızgın Yağ Kazanı, Boyler, Kalorifer Kazanı, Kat Kaloriferi, Kızgın Su Kazanı ve Depolama Tankı imalat, satış ve kurulumunu yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilere birinci sınıf ürün ve hizmetler sunan küresel bir bakış açısına sahip lider bir endüstri şirketi olmayı hedefliyoruz.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak içinvarız.
Yönetimde yüksek dürüstlük ve mükemmellik değeriyle yaşıyoruz.Enerji tasarrufu, çevrenin korunması ve toplumun zenginleştirilmesi gibi küresel öncelikli alanlara önemli ölçüde katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
Bağlılığımız, çalışanlarımızın yeteneklerini ve girişimlerini besleyen, büyümelerine ve açık bir kültürde tatmin bulmalarına yardımcı olan bir organizasyon yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, enerji ve çevre konularında sürdürülebilir çözümler sunan, dünya çapında saygın, yüksek performanslı bir kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

Çevreye ve insana saygı.
Bilgi, yeterlilik ve profesyonel davranış.
Dürüstlük, doğruluk ve sağduyu.
Takım ruhu ve işbirliğine dayalı tutum. Eylem ve sonuç oryantasyonu.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

22 SENELIK TECRÜBE

PROFESYONEL EKIP

SERTIFIKALI ÜRETIM

TÜM DÜNYAYA İHRACAT

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dünyada gelişen endüstriyel ve teknolojik gelişimleri sürekli izleyerek müşterilerimize beklentilerini aşan çözümler tasarlamak için çalışıyoruz.
Müşterilerimize en ekonomik fiyat, üstün kalite ve mevzuata uygun olacak şekilde zamanında ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
Sunmuş olduğumuz hizmet türlerinde, zamanında ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi ve sonrasında, tam dokümantasyon hizmeti veriyoruz.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin aksamaması için ihtiyaç duydukları nakliye ve dağıtım hizmetini etkili ve güvenilir olarak sağlıyoruz.
Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenliyoruz. Eğitim seviyelerini ve bireysel gelişimlerini arttırmak için kurslar ve seminerlere katılım sağlıyoruz. Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile takım ruhunu sürekli zinde tutuyoruz.
Tedarikçilerimiz ile sürekli iş birliği halinde kalarak, onlarında gelişmelerini sağlamak, gelişmelerin sonuçlarını izlemek ve hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak için çalışıyoruz.
Başta yönetim kurulumuz olmak üzere, tüm çalışanlarımızla birlikte, şirketimizin Kalite Politikasını uyguluyor ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmek için yoğun emek veriyoruz.

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

1 +

müşteri memnuniyeti

x

TEKLİF AL